Jak oslavit den sv. Valentýna?


Svátek zamilovaných je zpět a v plné síle. Čuchám to ve vodě, čuchám to vzduchu, čuchám to v polu. Valí se na vás reklamy na produkty, bez kterých se neobejdete, a tipy, jak si tento den vychutnat. Já se rozhodla přinést takové, díky kterým bude moct oslavovat i kdejaký osamělý hodný hoch v nedobrovolném celibátu.


Nejprve zapřemýšlejte o tom, co pro vás Valentýn znamená. Vlastně nic extra? Připomínka toho, že nikoho nemáte? Nejste celkově slavící typ? Víte, proč tomu tak je? Protože Valentýn je komerce a komerce je zlo, bu bu bu! Navíc je to svátek oslavovaný v té zlé Americe. V tom určitě mají prsty Ilumináti a Soros! 

Okamžitě to sdělte světu! Nažhavte chytré krabičky a napište si na socky, že jste právě přišli na to, že je tento svátek využívaný obchody k prodeji zboží. To se s Vánoci nestalo! Šokující! Ještě přidejte, že to není ani tradiční český svátek, což je na tom snad nejhorší. Jak chcete hájit tradiční rodinu slavením svátku, který zároveň existuje v Americe? 

Pokud uvidíte, že někdo postuje něco o Valentýnu v lepším než úplně negativním světle, koukejte mu vynadat! Jak si dovoluje mít jiný názor než vy? Neuvěřitelné! 

Vyjděte ven. Zastavujte každého člověka, kterého uvidíte s nakoupenými věcmi na Valentýna, a vysvětlete mu, že ho korporace okrádají. Nedovolte jim slavit tento buržoazní svátek! Tím možná jednou Valentýn zničíte.

No nic, já jdu čekat na slevy na čokoládu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

[insert text]