Jak hájit svobodu slova?


Tak se opět po delší době ozývám, abych přinesla další návod pro běžný život. Jelikož jsem odjakživa trochu zpomalená, tak se ke Klausovu nápadu přede mnou stihl vyjádřit i sousedovic pes, a to ani nemáme sousedy. Nevadí. Stejnak jsem o tom neměla žádný důvod mluvit, jelikož můj blog je malý, bezvýznamný a malý, takže by se ho to netýkalo. 

ACHTUNG! ACHTUNG! Svoboda slova je pravidelně v nebezpečí! Pojďte a chraňte ji s námi ještě dnes! Jak? Proč? Co? Hned na to dojde!

Jak je svoboda slova ohrožována? Dnešní politickou korektností, Sorosem, neziskovkami, Sorosem, Ukrajinou, Sorosem a hlavně lidmi, co si s námi dovolují nesouhlasit! To je vrchol toto, za to se za dětství mý mámy trestalo! Co si to ta dnešní mládež dovoluje! Smradi rozmazlení!

Nebojte se, nemusíte hájit všechno. To byste se natweetovali jak deset Ovčáčků. Všechny názory jsou slovosvobodné, ale některé jsou slovosvobodnější. To jsou hlavně ty, které zastává KiKiKlan. Těch se musíte zastat. Chudáčci jedni utlačovaní, neziskovky se z nich snaží udělat jeden velkej gender. S hranolkama! Chápete to?

Jak tedy zachovat svobodu (lehce pokřiveného) slova? Pište na nety dlouhé litanie o tom, jak jste omezovaní a všude vás už zabanovali. Zdůrazněte, že druhá strana je jen kupa vloček, co roztaje při doteku s cizím názorem. Pak připište onen názor. Pokud s ním někdo nebude souhlasit v komentářích, sjeďte ho na tři doby. Tohle je váš píseček, tady lidi kývají hlavou s vámi, ne proti vám!

Pokud se nějakým způsobem dostanete do politiky (proboha, jen to ne), zásadně podporujte KiKiKlan. Na nikom jiném nezáleží. Jakmile prorazí tento zákon, navrhněte zrušení zákazu hanobení rasy apod. Ať si to vyžerou, čmoudi! Co by ty menšiny dneska všechno chtěly? Respekt? 

Co víc dodat?
Je to prohra pro Okamuru, ale vítězství pro Institut Václava Klause. Svět je v rovnováze.
A tak to má být. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

[insert text]