Jak nebýt rasista


Nařkl vás někdy někdo z rasismu? Ještě ne? Nebojte, to přijde. V takové chvíli se musíte umět ubránit a prokázat, že rasista opravdu, ale opravdu nejste.  Toto je návod pro všechny nerasisty, které někdo křivě obvinil.

1. Pořiďte si do party černého kamaráda. Netušíte, kde ho sehnat? Nevadí! Slyšela jsem, že v Libyii se dá takový kamarád pořídit za výhodnou cenu. Nějaký západní ufňukánek vám bude namlouvat, že to je obchod s lidmi a otroctví, ale všichni víme, že to zaniklo s Lincolnem. A vůbec, ať nekecají pořád cizincům do toho, co dělají se svou zemí! To je teprve ten pravý rasismus, z kterého vás obviňují! RASISTI JEDNI!

2. Tohoto černého kamaráda neustále vystavujte všem ve svém okolí. Také si s ním foťte selfíčka a dávejte je na internet, aby i vaši on-line známí věděli, že máte konečně černouška. Kdyby s vámi náhodou někam jednou nemohl, nesmutněte. I tak můžete neustále připomínat svému okolí, že máte čokoládového přítele. Nebojte, vůbec to není otravné.

3. Občas se svého černého kamaráda zeptejte na jeho černé zájmy, černé pocity a černá příkoří. Tímto způsobem si uděláte vlastní průzkum o černé rase. Vzorek jednoho jedince je dostatečný pro výzkum. Kdo vám tvrdí, že ne, ten je rasista, nebo ještě hůř - vědec. 

4. Svoje nabyté vědomosti o cizí rase nyní předávejte dál. Nezapomeňte u toho říkat, že všichni černoši, se kterými jste se setkali, jsou takoví a makoví. Přidejte k tomu pár vzpomínek na učivo ze školy. Učili jste se snad někdy o černém vynálezci? Ne. Nebojte, nejste rasista, pouze rasový realista. Společnost to pouze odmítá, protože p o l i t i c k á   k o r e k t n o s t.

5. Najděte si okruh podobných rasových realistů na internetu a navzájem se utvrzujte ve svých názorech. Představte jim i svého černého kamaráda. Pokud by se vzpouzel, připomeňte mu, že si můžete pořídit nového. 

6. Po čase si dejte s realisty spicha. Pravděpodobně dostanete takovou pozvánku na akci, kde budou všichni převlečení za duchy pálit kříže a podobné věci. Nebojte, to není rasismus, to je jen LARP. Takový Jesus Christ Superstar Spooky AU. Nebojte, váš milý Afričan se nemá čeho bát. Je všeobecně známo, že lidé převlékající se za duchy neubližují jiným z důvodu rasy. 

To je vše, co musíte splnit k tomu, abyste nebyl rasista. 
Pokud návod z nějakého důvodu nefungoval, tak prodejte svého černocha na Vintedu a pořiďte si jiného.

Žádné komentáře:

Okomentovat

[insert text]