OOTD - Potisky na triko k oslavě stého výročí Československa


Možná se divíte, že to píšu už teď, když máme ještě téměř měsíc. No, ono to chvilku trvá, než vám takové tričko s potiskem z netu přijde domů. Radši si to zařiďte hned. Věřte mi. Přece byste nechtěli, aby vám vaše tričko s hustopřísným potiskem přišlo pozdě! To by bylo faux pas!

Sté výročí Československa je významná událost. Jistě, můžete si říkat, že oslava založení státu, který dnes již neexistuje, nedává smysl (obzvlášť, když se lidi rozčilují, že nás mají v zahraničí stále za Československo), ale to je jen tím, že jste ještě neprobudili svého vlasteneckého ducha. To byste měli okamžitě napravit.

Půjde o výjimečný den. Všichni se na chvilku zastavíme a zamyslíme se nad tím, co to proboha děláme se svými životy. Obzvlášť ti z nás, co píší podobné články na internet. Na chvilku pocítíme lásku ke všem svým spoluobčanům, přestaneme říkat Slovensku "Horní Uhry", chytneme se za ruce a zazpíváme si hymnu. Také už cítíte tu slavnostní náladu? Takové výjimečné dny si žádají výjimečné oblečení.

Ne všichni z nás se cítí pohodlně v obleku, proto jsem se rozhodla pro klasická trička s potisky. Nejde o žádnou spolupráci se všemi těmi různými trikátory, neboť se obávám, že by nedocenili mého génia v navrhování potisků. Použijte tedy jakoukoli stránku poskytující tuto službu (nebo klidně babičku), mně je to jedno.

Jako první vám prezentuji takový mezinárodní potisk s anglickým nápisem. Doporučuji, pokud zrovna jste nebo budete v zahraničí. Teď možná dopálím jiné vlastence, ale angličtina je dostupnější než čeština a tímto tričkem mohou lidé vzdělávat cizince. To už vlastně je docela vlastenecké, ne?

OOTD: Mezinárodní tatíček (doporučuji zvolit bílou nebo světle tyrkysovou barvu trika)

Pro některé je tohle moc křiklavé. Chápu. Snažila jsem se vyjít vstříc všem, a proto jsem se rozhodla, že vymyslím ještě něco decentnějšího. Opět jde o nápis v angličtině, aby bylo možné vzdělávat cizince. Rozhodla jsem se pro motiv odrážející korespondenci Karla Čapka a TGM.

OOTD: Nejlepší bromance Československa (doporučuji zvolit černou barvu trika)

Teď přišel čas vykašlat se na anglické nápisy a zaměřit se na něco trochu jiného. Nedávno jsem zjistila, že jsou mezi námi stále monarchisté. Já vím, šokující zpráva. Z nějakého důvodu je lidé berou vážně. Nebojte se, kucí, já proti vám nic nemám. Proto jsem se rozhodla věnovat vám třetí potisk.

OOTD: Byl jsem císař (dporučuji bílou nebo černou barvu trika)

Teď přišel čas na nějaký hezký potisk s vlajkou, ne? Takový, který ocení všichni vlastenci! Nebojte se, na to jsem nezapomněla. Chvilku jsem přemýšlela nad něčím originálním, co by se líbilo co největší skupině. Nakonec jsem se inspirovala u skutečných vlastenců. Pravé umění! Tohle média nepochopí!!!!!!

OOTD: Vlajka sem, vlajka tam (pravý vlastenec zvolí bílou barvu trika)


2 komentáře:

  1. Tak ty první dva obrázky jsou super! :D

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá to zajímavě, to křiklavé, přestože já sama tohle nemusím, by mohlo ale záměrně probudit takový zajímavý efekt. :)

    OdpovědětVymazat

[insert text]