Jak zachránit tradiční rodinu?


"Ale vždyť jsi psala návod na zničení tradiční rodiny!"
Já vím. Nějakou dobu jsem nad tím přemýšlela a došlo mi, že všichni ti lidé kvákající o tradiční rodině... mají pravdu! K čemu všechny ty studie o dětech, jejichž rodiče jsou stejného pohlaví! Kdo čte studie? Musí to být zfalšovaný. Jako všechny ty studie o očkování, že jo. Zfalšovat jednu je o tolik těžší a dává míň smysl než zfalšovat všechny ostatní. Mimochodem, Země je dutá a my žijeme uvnitř. Říká to Aluška a ta je přece expert.
Nyní však nastal čas přestat blábolit a zakousnout se do jablka toho ošklivého džendru (a jiných ošklivých věcí).

1. Manželství homosexuálů

Začneme od stejnopohlavních manželství. Všichni víme, že smyslem života je přivést na svět potomka. Co byste jinak jako chtěli dělat? Stavět vesmírné lodě? Možná teď chcete namítnout něco o neplodných hetero párech, ale tam je to způsobeno akorát tím, že nemají dobře naladěné čakry. 

Žijeme ve společnosti. V křesťanské společnosti. Všechno začíná a končí křesťanstvím. Antické Řecko? Extra křesťanské. Řím? Ti vždycky všechno okopírovali od Řecka. Slované? Taky. Odjakživa. Kdo jsou Cyril a Metoděj? Vždyť ty dva nikdo nepotřeboval. Proto musíme zastávat křesťanské hodnoty, i když je většina z nás nevěřící a pánbíčkáři věří v divnýho vousatýho pána, ha ha, teď se jim vysmějeme. 

Tohle jsou naprosto neprůstřelné argumenty, fakt. Je tu však ještě jeden - homosexualita ve skutečnosti neexistuje (pokud nejste žáby a nezměnily vás chemtrails). Všechno je to jen iluze. Vážně. Je to na internetu, je to pravda. 

U nás je stále zatím jen registrované partnerství a stejnak jdou tradiční rodiny do háje. Kde je chyba?

2. Ženy

Čekali jste něco jiného? Za to můžou všecky ty feminismy. Všichni se Zdravým Selským Rozumem přece vědí, že ženy jsou průměrně fyzicky slabší, emotivnější, víc vaří v kuchyni a rodí víc dětí než muži. To, že jsou průměrně fyzicky slabší, znamená, že žádná žena nikdy nemůže být dost silná na to, aby se vyrovnala chlapovi, protože takhle to funguje. To, že může rodit děti, znamená, že musí, absolutně. Z toho důvodu se ženy musí vrátit do kuchyně. (Mimochodem, pokud se tak stane, tak toto byl můj poslední článek.)

Ale ani to nám nezajistí tu tradiční rodinu. Kde je chyba?

3. Technologie

Ti dnešní lidé! Pořád používají ty zlé internety! Copak teď děláte, hm? Čtete nějaký blog. Tím si ubíráte čas, který byste mohli strávit s rodinou (nebo hledáním partnera/partnerky, protože potřebujete přece děti). Zbavte se veškerých moderních technologií. Cože? Že je potřebujete? Lidé před dvěma stovkami let (a starší) je nepotřebovali, tak proč byste měli vy?

Víte, co všechno lidé v minulosti nepotřebovali? Televizi, rádio, auto, penicilin... a někdy nepotřebovali ani být gramotní. Vůbec, proč byste se měli zatěžovat žitím v současné společnosti? Okamžitě se zvedněte, strhejte ze sebe oblečení, popadněte zbylé členy rodiny (či své partnery/partnerky) a jděte žít do nejbližší jeskyně v tlupě. Tehdy totiž byly tradiční rodiny ještě v pořádku a vyznávaly ty nejkřesťanštější z křesťanských hodnot. Fakt. Je to na netu.

1 komentář:

  1. MLUVÝŠ MY S DUŠE!!!!! *smajlík* *smajlík* *smajlík*!!!!, jak se obvykle na takový věci píše, ne? :D:D
    Ne, dokonalý, ale diskuze, kde tohle padá zcela vážně, už ani nedokážu číst, to si jen člověk zvedá tlak cizí blbostí :D

    OdpovědětVymazat

[insert text]