Jak zničit tradiční rodinu?


Jakmile se někde začne mluvit o rovnoprávnosti pro stejnopohlavní páry, ozve se někdo, že to ničí tradiční rodinu. Děje se to tak často, že to přiměje člověka zeptat se - jak to může takovou tradiční rodinu zničit? Přináším vám odpověď a návod!

1. K narušení tradiční rodiny dojde poté, co se byť zmíníte (pozitivně!) o existenci LGBT komunity, neboť tomuto tématu se přece všichni slušní lidé vyhýbají! Samozřejmě, už jen kvůli jedné pozitivní zmínce patříte mezi poblázněné SJW, ačkoliv neběháte kolem a nekřičíte, že za vše může bílý heterosexuální muž. Takhle to prostě dneska chodí, se stim smiř!

2. Dvě osoby stejného pohlaví držící se za ruce zničí nejbližší tradiční rodinu a změní nejbližší dítě v okolí v homosexuála. Bonus, když se ještě políbí. No co si to dovolujou, takhle tu... existovat?! Ať si to nechají pro sebe a nedělají laskavě takovýhle nechutnosti na veřejnosti! Za chvilku tu budou ještě sexovat nebo co! To by hetero páry nikdy nedělaly! 

3. Ty jejich pochody! Všichni přece viděli ty tři fotky (nebo kolik jich bylo, neumím počítat) chlapů v latexových oblečcích! Takoví tam jsou všichni! Proč si myslíte, že je v Praze tolik buzen? Vždycky, když projdou, promění část Prahy v homosexuály a transky! Nic jinýho snad v tom jejich pochodu ani není, ne? 

4. Homosexuálové v televizi mají škodlivý vliv na naše děti! Pokaždé, když se objeví nová čtyřprocentní postava, zvedne se počet lidí v LGBT komunitě! Víte, jaký pořad je nejhorší?
Otázky Václava Moravce. No vážně! Že na to smradi malí nekoukají? I tak se to přenese na televizních vlnách!

5. To nejhorší, co se může stát je to, že získají další práva. Jakmile má menšina stejná práva jako většina, je to utlačování většiny. Nedává to smysl? To je tím, že málo čtete  alternativní weby!
To tu za chvilku budou teplí všichni, když jim v tom nikdo nebude bránit!

Upozornění: Čtení článku může způsobit rozpad tradiční rodiny.
To jsem asi měla dát nahoru, ups.

3 komentáře:

 1. Vždycky mně takovýhle argumenty hrozně pobaví :D jak si lidi představujou, že homosexualita je životní styl a může se to okoukat lol, co na to říct.

  OdpovědětVymazat
 2. Jou, vďaka za objasnenie 😂 vždy mi to bolo záhadou

  OdpovědětVymazat
 3. Tak naštěstí už vím, čemu se vyvarovat, bez tohoto článku bych byla dočista ztracená!

  Ale teď vážně, článek je povedený a pobavil mě, jen tak dál! :D

  OdpovědětVymazat

[insert text]