Vysoce vážná a nesarkastická recenze na "Krtek a panda"

Původně jsem si říkala, že tuhle recenzi přesouvat nebudu, ale možná ještě bude relevantní.


Víte, nějak pořádně netuším, odkud začít. Ten první díl ve mně zanechal takové dojmy, že je nedovedu popsat. To prostě musíte zažít.
Krtek a panda odvysílala TV Barrandov, což už samo o sobě je zárukou té největší kvality. Jednu dobu se i vyskytoval na YouTube, ale byl smazán.

Na animaci se též dá poznat kvalita. Ta čínská. Ve 3D vypadá všechno líp! Čím víc 3D, tím víc Adidas!
Charakter Krtka prošel změnou, ale to nevadí. Dětem je to stejně jedno, ne? Budou akorát nadšené z toho, jak je jejich hrdina nyní ukecaný. Vážně, až na ty chvíle, kdy se prokopával do Číny, pořád mluvil. Většinou pěl ódy na pandu, kterou následně (po tom všem kopání) navštívil. Zde usoudil, že se mu u ní doma vlastně líbí, tak proč by se vracel do České republiky, že?
Myšička a ostatní Krtkovi přátelé se v příběhu nevyskytují. Koneckonců, kdo by je postrádal, když tam teď je panda?

Zápletka je absolutně strhující. Něco takového jste ještě neviděli. Vážně. Počkat, já vám děj možná vyspoilovala o řádek-dva výš, ale to nevadí! I tak narazíte na dost překvapivých věcí, nad kterými zůstane váš rozum stát. I v průběhu článku to neustále vstřebávám.

Cože? Něco s politikou? Vždyť je to jen pořad pro děti, jak by se v něm něco takového mohlo vyskytnout? Taky ve všem hledáte politiku, vy prasáci!
Jsem si jistá, že jde o velice hodnotné dílo, jež ocení i plno dalších generací.

Teď vážně - i kdyby Krtek začal fušovat do guro hentai, výsledek by vypadal koukatelněji. Tohle je fakt neskutečně blbý a sebralo mi to drahocenné minuty mého života. Nehledejte to, bude vám líp.
(Dívala jsem se na to jen kvůli tomu, abych se přesvědčila, že je to fakt špatný. Vy už na to koukat nemusíte.)

Žádné komentáře:

Okomentovat

[insert text]