Jak se vyvolává Satan?


Minulé pondělky jsme tu měli moji povídkovou trilogii, tak jsem si říkala, že teď bych mohla pro změnu zveřejnit nějaký návod. Tenhle byl z nějakého důvodu docela oblíbený a dokonce mi na mém starém blogu psali do komentářů lidé, co si mysleli, že to myslím vážně. Takže... ne, opravdu to nemyslím vážně.


1. Co na to vlastně budu potřebovat?

V první řadě si sežeňte kamarády. Čím víc, tím líp! Dále budete potřebovat čistou pannu - doporučuju zaskočit do školky, tam máte největší jistotu, že si děti nehrají na doktory (i když...). Poté se vybavte finančním obnosem a nakupte následující položky: Tři svíčky na dort ve tvaru čísla šest, třípatrový narozeninový dort (můžete i větší, menší však ne), pár lehkých děv, temperky v barvě krve a spoustu gumových kachniček. Dále si sežeňte nějakého brnkače na kytaru, čaroděje nebo aspoň někoho, kdo umí trošku latinsky, a vyčistěte blízké okolí od pánbíčkářů. Dále odstraňte všechny náboženské symboly. Není vhodné vyvolávat Satana blízko kostela, tudíž lokaci shánějte co nejdál od takovýchto budov. Pro úspěšnost vyvolávání je nezbytné se naučit tyto písně: cvak, cvak, cvak a cvak. Dále by bylo dobré mít aspoň jednu šestku v datu, kdy se do toho dáte.


2. Jak ho vlastně vyvolat?

Přemístěte na vámi vybranou lokaci vše, co potřebujete. Ok, tak teda máte všechno, ale nemůžete začít jen tak během bílého dne! Začněte po dvaadvacáté hodině večerní. Panna začne všude možně kreslit pentagramy a do jejich středu umístí gumové kachničky. Poté se dají lehké děvy do lehkých tanců, zatímco vy se budete dobře bavit - vyvolávat se dá jen s úsměvem, jinak výsledek stojí za starou belu. Okolo třiadvacáté umístěte dort do největšího pentagramu a začněte s halekáním písniček. Čaroděj by měl začít čarovat. Pokud máte latináře, ať začne s vykřikováním hustě znějících latinských slov. Je úplně jedno, co znamenají. Musí znít hustopřísně! Ve 23:56 zapalte svíčky ve tvaru číslice šest na dortu. Tleskejte a dupejte. Ve 23:58 vytočte na mobilu 666 a nechtě pannu říct: "Voláme šéfovi, potřebujem šéfika!" Pak si všichni přejte, aby o půlnoci z dortu vyskočil Satan. Lidská myšlenka je tak hustá, že dokáže klíďo píďo prej odhmotnit Fukušimu, tak proč by nepřivolala Vrchnostčertika? Pokud o půlnoci vyskočí z dortu Satan, gatuluji! Pokud striptér, máte smůlu, někdo zjevně chtěl něco jiného.


3. Co teď?

Připravte se na to, že gumové kachničky vzplanou. Jestli někdo stojí v pentagramu, vzplane taky, jeho chyba. Slušně pozdravte Satana a sdělte mu stručně své přání.  Pokud chce podpis, je to podvodník. Pravý Satan nepotřebuje krev ani úpis na duši. Dostane kohokoliv, když chce. Nepotřebuje smlouvu, není to žádný amatér. On přikývne a zmizí. Vaše přání se možná splní. Je to pade na pade - podle toho, kolik bude mít práce. Je to Satan, práce má dycky dost, to snad ví i malé dítě.


Tak s chutí do toho!

4 komentáře:

  1. Mohla bys sem, prosím, vložit i článek Jak si stvořit vlastní konspirační teorii? (Nebo tak nějak se to jmenovalo.) Ten se mi hodně líbil.

    OdpovědětVymazat
  2. Ale co se stane s kachničkama, když vyskočí ten striptér?

    OdpovědětVymazat

[insert text]