Začátek provozu?

Zde si představte nějaké inteligentní uvítání.
Proč vůbec píšu tenhle článek, když se můžu obejít i bez toho? Klasika. 
Předpokládám, že mě nejspíš znáte z mého starého blogu. V takovém případě vás možná napadla jedna otázka - jsem pořád Nelogična?
Odpověď je ano i ne. Tuhle přezdívku už sama používat nebudu, ale jestli mě tak chcete oslovovat, tak proti tomu nic nemám. Říkejte mi, jak chcete.
Co se týče mých starých článků... well, asi sem ještě něco přibude, ale určitě nebudu stěhovat celý blog. Rozhodně nečekejte staré deníkové zápisky a úvahy. Možná si udělám něco jako "nostalgické pondělky", kdy sem budu dávat ty povedenější články (s menšími úpravami, protože jsem očividně občas nebyla schopna přečíst si po sobě článek).
Nový obsah? Momentálně uvažuji nad tím, že bych udělala konspirační rozbor podle jednoho ze svých návodů. Možná těch rozborů bude i víc, uvidíme, jestli mě to chytne. 
Mimochodem, kdyby někoho zajímalo, proč byl provoz zahájen dneska - byla jsem imatrikulována. (Ano, prostě musím mít speciální datum pro zahájení blogu, přes tohle nejede vlak.) Proč to sem vůbec píšu? Je to důležité? 
Nic není důležité. 

1 komentář:

  1. Týjo, tak Nelogična je teď Inteligentní přezdívka. To si musím zapamatovat. A speciální datum pro zahájení naprosto chápu. Imatrikulace je aspoň osobní důvod. Já se odmítla vzdát 11. září, přestože když jsem blog (ještě ten starý a datum zahájení jsem zkrátka přenesla tak, že starý články zveřejňuju pod původním datem) zakládala, resp. oživovala, bylo to naprosto náhodně. Zpětně mi totiž přišlo, že 11. září je přece jenom velké výročí, na kterém se můžu svézt taky. A navíc je to den, kdy má na Slovensku svátek mj. Bystrík a Prótus, a kdo, ty bláho, by nechtěl mít výročí na Bystríka! :D

    OdpovědětVymazat

[insert text]