Jak změnit svůj život?

Tento návod jsem původně psala na svůj starý blog. Nyní s ním "začínám" ten nový. Wunderbar.


Jsou lidé, kteří nepotřebují na svém životě měnit nic. Buď mají vše, po čem kdy toužili, nebo se smířili s tím, že některé cíle jsou pro ně prostě nesplnitelné. Pak tu jsou ti, kteří by očividně něco rádi změnili a z nějakého důvodu vyhledali tento návod. Co byste tedy měli udělat, aby se váš život rázem stal lepším?


1. Nejprve si sepište seznam všeho, co byste chtěli změnit. Nemáte přátele? Nenaplňuje vás vaše zaměstnání? Chcete spát v posteli s někým jiným než s plyšákem? Jediné, co dokážete uvařit, je polévka ze sáčku? Po uběhnutí neuvěřitelných deseti metrů funíte, jak kdybyste za sebou měli maraton? Všechno to tam dejte!

2. Nyní o svém plánu řekněte všem okolo. Nepíšu kamarádům, protože je mi jasné, že někteří z vás nemají kamarády. Prostě tím seznamem zamávejte před nosem náhodnému člověku. Jeho to určitě bude neskutečně zajímat!

3. Jděte na Facebook a najděte si nějakou stránku s motivačními citáty. Ty poté sdílejte. To vám totiž neskutečně pomůže k dosažení vašeho cíle. Za sebe doporučuju stránku Svět neúspěšných. Jejich citáty mi doopravdy pomohly k dosažení neúspěchu.

4. Kupte si knížky o osobním rozvoji, motivaci a podobných věcech. Čím víc, tím líp!

5. Seznam nyní používejte jako záložku do knih. Nemůžete se do té změny pustit jen tak! Co vás to napadá? Napřed si přečtěte ty knížky, až pak můžete něco měnit!

6. Máte dočteno? Výborně! Nezapomínejte sdílet citáty. Teď byste asi šli měnit svůj život, ne? Kdepak! Napřed se musíte podívat na nějaký oduševnělý film, co lidem mění životy - třeba The Secret. Ono toho je určitě víc, stačí hledat. Pokud ne, tak prostě koukejte pořád na Tajemství, dokud ho nebudete umět nazpaměť.

7. Přišel čas na oddech - rozvalte si šunky na gauči a podívejte se na nějaký seriál, u kterého nebudete muset přemýšlet.

8. Pořád se nic nezměnilo tím správným směrem? Hledejte chybu kdekoliv jinde! Můžou za to vaši sousedé, spolupracovníci, ta paní, co se na vás před deseti lety blbě podívala, konstelace hvězd v době vašeho narození, vláda, stát, EU, USA, reptiliáni, Illuminati, anglická královna, celosvětová spiknutí a ještě se určitě něco najde.

9. Přišel čas na trochu sociálního kontaktu! Jděte ven a sdělte náhodné osobě, že váš život stojí za pendrek z výše uvedených důvodů. Určitě je to neskutečně zajímá.

10. Se seznamem si nyní vytřete zadek. Stejně ho nepotřebujete. Já vám věřím, jste silní a nezávislí!

11. Výborně! Dokázali jste... velký kulový! A to se vyplatí!

Žádné komentáře:

Okomentovat

[insert text]